Movies
Ratings
78
Love ActuallyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0