Titles you rated
Myung Wol the SpyRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 4.0
- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
My Dear CatRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0