Movies
Ratings
125
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0