Movies
Ratings
136
The MaskRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Blood RainRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0