Movies
Ratings
115
The SonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 4.0