Movies
Ratings
679
LUCK KEYRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0