Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0- TruthRated ★ 5.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0