Movies
Ratings
140
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5