Movies
Ratings
663
CapernaumRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
GORated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 4.5
The Neon DemonRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Where the Wild Things AreRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 4.0