Movies
Ratings
235
Betty BlueRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0