Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Marley & MeRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 5.0