Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
The SuccessorRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0