Titles you rated
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- 스테이지 파이터Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5