Movies
Ratings
503
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Something BorrowedRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 5.0
88 MinutesRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0