Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 2.5
CloserRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5