Titles you rated
New Police StoryRated ★ 4.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 3.0
The FakeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Tango & CashRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0