Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0