Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5