Titles you rated
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5