Movies
Ratings
78
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 2.0