Movies
Ratings
1215
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 1.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0