Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
City HallRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0