Movies
Ratings
256
La La LandRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.5