Movies
Ratings
244- HeroRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0