Movies
Ratings
110
Finding NemoRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0