Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
StardustRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5