Titles you rated
- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Chainsaw MaidRated ★ 1.5
Kiwi!Rated ★ 3.0
ManRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Sonic the HedgehogRated ★ 4.0
PKRated ★ 5.0