Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
My Little Television V2Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0