Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Slow TrainRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 2.5