Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5
CartRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 4.5
Komodo Vs. CobraRated ★ 1.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5