Series
Ratings
46- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Midwich CuckoosRated ★ 2.5
The SinnerRated ★ 4.0