Series
Ratings
81
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Best MistakeRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 4.0
Cheer UpRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5