Series
Ratings
117
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0