Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The Accountant 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0