Series
Ratings
171
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0