Movies
Ratings
185
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ElioRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Love HurtsRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0