Movies
Ratings
100
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0