Movies
Ratings
119
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5