Titles you rated
Us and ThemRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
Emma.Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0