Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.0
Coming HomeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0