Titles you rated
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0