Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0