Series
Ratings
110
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5