Movies
Ratings
28
Wall to WallRated ★ 0.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5