Movies
Ratings
251
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 1.0
Green LanternRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.0
KillersRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0