Titles you rated
InfernoRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
SullyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5