Movies
Ratings
262
I Am SamRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
High TensionRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Mauvais SangRated ★ 2.0
CrankRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0