Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0