Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0