Titles you rated
BlindRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0